na stránku
Kompletní krmivo pro holuby  Sezónní směs 2003- kompletní krmná směs zrnin pro holuby. Skladovat v suchu. Balení 25 kg
Krmivo je určeno pro andulky. Výrobce Moravská vejce.
Krmný oves pro zkrmování koní a hospodářských zvířat. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
 Ideální jako přídavek do krmiva a krmných směsí . 
Sójové boby toastované, podrobené vhodné tepelné úpravě. 20 kg pytel
Granulované mléko pro mláďata zvířat má příznivý vliv na životaschopnost a odolnost. Dodává živiny (bílkovinu, tuk, vitamíny a minerální látky) důležité pro začátek života mladých organismů. Upravuje trávení a omezuje riziko zažívacích potíží díky výtažkům z rostlin (pomáhá proti průjmům a nežádoucím bakteriím).
K přímému zkrmování nebo jako doplněk do krmných směsí. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
Krmné hrachové vločky k přímému zkrmování nebo jako doplněk krmných směsí.
Krmný ječmen pro zkrmování zvířat: kůň, osel, skot, ovce, koza, prase, vietnamské prasátko, chovný králík, zakrslý králík, drobní hlodavci. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
Krmivo je určeno pro kanáry. Výrobce Moravská vejce.
Krmná surovina pro ptactvo a hlodavce, je určena jako přídavek do krmiva. 
Karob (lusky svatojánského chleba) – je z 89 % složen ze sacharidů, z toho polovinu tvoří vláknina, druhou cukry, (nikoliv škroby), dále  je perfektním zdrojem riboflavinu, taninu, vápníku, mědi a manganu. Je perfektním zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálních prvků.
Kvalitní semeno konopí určené k výrobě krmiv a přímému zkrmování exotického ptactva, pro hlodavce, hospodářská zvířata, ale i jako vnadící směsi pro kaprovité ryby.
Zobrazeno 1 – 15 z 50 položek

nahoru