OBILNINY, ŠROTY, OTRUBY
na stránku
Sójové boby toastované, podrobené vhodné tepelné úpravě. 20 kg pytel
K přímému zkrmování nebo jako doplněk do krmných směsí. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
Krmné hrachové vločky k přímému zkrmování nebo jako doplněk krmných směsí.
Krmný ječmen pro zkrmování zvířat: kůň, osel, skot, ovce, koza, prase, vietnamské prasátko, chovný králík, zakrslý králík, drobní hlodavci. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
Kukuřici je vhodné přidávat do krmné směsi všem hospodářským zvířatům- vhodné pro koně, drůbež, osel, skot, ovce, kozy, prase, vietnamské prasátko, drobní hlodavci. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg.
Kukuřice je určená jako přídavek do krmiva. 
Kukuřici je vhodné přidávat do krmné směsi všem hospodářským zvířatům- vhodné pro koně, drůbež, osel, skot, ovce, kozy, prase, vietnamské prasátko, drobní hlodavci.
Extrudovaný len s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, extrudovaný len již není třeba dále upravovat.
K přímému zkrmování nebo jako doplněk do krmných směsí. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
Pšeničné šroty, mouky nebo mačkané zrno a otruby se využívají jako krmivo pro hospodářská zvířata. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
Osivo určené k zelenému hnojení Řepka ozimá na zelené hnojení je vhodná pro všechny typy půd, snáší i pozdější výsevy. Rychle vzchází a dobře potlačuje plevel.  Poskytuje hojnou pastvu pro včely. Vyberte si množství na váhu po kg nebo zvýhodněné balení po 25 kg. Do 1 balíku max 25 kg.
Rybí moučka je zdrojem živočišných bílkovin při chovu drůbeže, prasat a jiných monogastrů. Je vhodná jako doplněk vnadících a krmítkových směsí pro ryby. 
Slunečnice patří mezi nejoblíbenější krmivo pro papoušky a ptactvo. 
Zobrazeno 1 – 15 z 17 položek

nahoru