VITAMÍNY A DOPLŇKY
Prevence rozmnožovaní patogenních baktérií, plísní a kokcídií.
Vysoce účinná dotace aminokyselin a vitamínů AMIVIT obsahuje specifický komplex vitamínů, aminokyselin a dalších látek zohledňující individuální potřeby kategorie zvířat, pro kterou je určen. Všechny aktivní látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich tak, aby došlo k vyrovnání hladiny jednotlivých aminokyselin a vitamínů v organismu.
Doplňkové krmivo pro exoty. Písek pro ptáky plní v kleci současně několik úkolů: podporuje imunitu, zvyšuje hygienu a je zdrojem důležitých minerálních látek.
Doplňkové krmivo pro exoty. Písek pro ptáky plní ve vaší kleci současně několik úkolů: zvyšuje hygienu prostředí, podporuje trávení,  je zdrojem důležitých minerálních látek.
Minerální krmivo s vitamíny pro odchov a výkrm kuřat, kachňat, housat a krůťat.
Směs minerálů pro exotické ptáky. Podporuje zažívání a silné kosti. 
Tento solný blok poskytuje minerální živiny nezbytné pro správný vývoj vašich kanárků, exotických ptáků a andulka.
Doplňkové krmivo pro exoty, které podpoří imunitní systém a zvýší užitkovost zvěře. Optimin je výborným doplňkem výživy zvířat v zajetí, která nemohou využít přirozeného výběru potravy dle aktuálních potřeb jejich organismu, které se navíc mění např. s věkem, požadavkem na vysokou užitkovost apod.
Kombinovaný vitamíno-minerální přípravek, který jak složením, tak vzájemným poměrem jednotlivých složek odpovídá potřebám okrasného ptactva.
Přírodní produkt- doplňkové krmivo
Zobový kámen pro všechny druhy ptáků a ozdobné ptáky. Vyvážená kombinace několika druhů písku, mořských korálů a křemeliny.
Doplňkové krmivo pro ptactvo. Přidávejte dle velikosti, druhu, zdravotního stavu kondice a potřeby doplnění vitamínů
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

nahoru