Fitmin For Life
Prémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen. 15 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 x 15 kg balení- 11. balení dostanete zdarma! Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Prémiové krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen (od 15-18 měsíců do 7 let). 15 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 (pouze 15 kg balení)+1 balení dostanete zdarma! Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Prémiové krmivo pro dospělé psy malých plemen. 15 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 (pouze 15 kg balení)+1 balení dostanete zdarma! Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy s čerstvým hovězím masem a rýží Doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10+1 balení dostanete zdarma! (platí pouze pro 14 kg balení) Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva  nalepíme jednu nálepku. 
Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy s kachním masem a rýží 14 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 +1 balení dostanete zdarma! (platí pouze 14 kg balení) Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Prémiové krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen v období 5-18 měsíců věku. 15 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 (pouze 15 kg balení)+1 balení dostanete zdarma! Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Prémiové krmivo pro dospělé psy s jehněčím masem a rýží. 15 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 (pouze 15 kg balení)+1 balení dostanete zdarma! Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Prémiové krmivo pro psy se sníženým obsahem energie. 15 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 (pouze 15 kg balení)+1 balení dostanete zdarma! Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Prémiové krmivo pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen. 15 kg balení- doprava zdarma! AKCE!!! Kupte 10 (pouze 15 kg balení)+1 balení dostanete zdarma! Založíme Vám kartičku, do které s každým zakoupeným pytlem krmiva 15 kg nalepíme jednu nálepku. 
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

nahoru