Josera
na stránku
Kompletní krmivo pro dospělé aktivní psy s jehněčím masem.

1 149 Kč
Kompletní krmivo pro starší a klidnější psy s nízkou spotřebou energie, redukovaný obsah proteinu a tuku pro odlehčení orgánům a kontrole váhy, s L-karnitinem a cennými antioxidanty. 
Bezobillné krmivo pro dospělé psy s kachní příchutí a s bramborem. 

1 349 Kč
Bezlepkové speciální krmivo pro březí nebo kojící feny a pro štěňata, s taurinem a antioxidanty, kvalitní mastné kyseliny podporují vývoj mozku malých pejsků, malé krokety.

1 109 Kč
Vysoce kvalitní, obzvláště chutné suché krmivo s lososem pro aktivní, vybíravé psy. Receptura s výtečnou práškovou omáčkou v namáčecích granulích. Vitální látky přispívají ke zdravým kostem, kloubům a lesklé srsti. 

1 099 Kč
Kompletní krmivo pro dospělé psy - mix barevných kroket.

1 039 Kč
Kompletní bezobilné krmivo vysoce energetické pro sportovně založené psy. 

1 449 Kč
Kompletní menu pro dospělé psy středních a velkých plemen s běžnou aktivitou - drůbeží příchuť. 
Speciální krmivo bohaté na energii pro sportovní, chovné a pracovní psy nebo březí feny, s L-karnitinem, taurinem a antioxidanty, podporuje zdravé kosti, srdeční funkci a látkovou výměnu. 
Speciální krmivo bohaté na energii pro sportovní, chovné a pracovní psy nebo březí feny, s L-karnitinem, taurinem a antioxidanty, podporuje zdravé kosti, srdeční funkci a látkovou výměnu. 

1 029 Kč
Kompletní, hypoalergenní, bezobilná strava se speciálním zdrojem bílkovin, pro velmi citlivé psy. Kompletní dietní krmivo pro snížení nutriční nesnášenlivosti.

2 239 Kč
Krmivo pro střední a velké rasy psů od 8. týdne věku s těžkou stavbou kostí, podporuje zdravý vývoj, vývoj kostry a silné kosti, stejně jako srdeční funkci. Lze podávat celou dobu až do dospělosti.

1 019 Kč
Kompletní bezobilný recept krmivo pro dospělé psy s příchutí lososa a brambor. Bez přidání umělých barviv, aromatických a konzervačních látek.

1 499 Kč
Kompletní bezobilný recept krmivo pro dospělé psy s příchutí jehněčího a sladkých brambor. Bez přidání umělých barviv, aromatických a konzervačních látek.

1 619 Kč
Kompletní, chutné suché krmivo pro dospělé psy, jehněčí jako jediný zdroj proteinu, s lehce stravitelnou rýží, bezglutenová receptura, pro zdravou pokožku a srst, dobře stravitelné a vyvážené.

1 099 Kč
Zobrazeno 1 – 15 z 26 položek

nahoru