Chondroxan 500 ml

Nový produkt

Tekuté minerální doplňkové krmivo pro psy.

2 ks

320 Kč s DPH

Přidat k porovnání

Tekutý minerální doplňek stravy pro psy s L-karnitinem pro zmírnění bolesti kloubů, k regenraci kloubních chrupavek.

Chondroxan je krmný doplněk s jedinečným komplexem účinných látek sloužící k regeneraci kloubních chrupavek, zmírnění bolesti kloubů, zlepšení hybnosti a zpomalení dalšího poškození kloubních chrupavek. Tekutá forma přípravku je daleko účinější než tuhé či práškové formy, protože zajišťuje rychlou vstřebatelnost a maximální využití účinných látek.

Glukosamin je přirozenou složkou kloubní chrupavky a kloubního mazu. Stimuluje tvorbu nové chrupavky, působí protizánětlivě chrání klouby před poškozením.

Chondroitin je základní složkou mezibuněčné hmoty chrupavky. Jeho přítomnost vede ke zlepšení mechanických a elastických vlastností. Váže na sebe vodu a tím udržuje chrupavku pevnou a pružnou. Zpomaluje, případně zcela zastaví postup degenerativních změn postižené chrupavky.

MSM napomáhá regeneraci chrupavek, šlach, ale i kostí a svalů. Obsahuje lehce využitelnou síru důležitou pro tvorbu kolagenu. Eliminuje vliv toxických zplodin (kyseliny mléčné) v anaerobním procesu výrobu energie. Podílí se na regeneraci a výživě kloubní chrupavky, má protizánětlivý účinek a pomáhá též odstraňovat otoky.

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

Chondroxan 500 ml

Chondroxan 500 ml

Tekuté minerální doplňkové krmivo pro psy.

Podobné produkty

nahoru